Sinemasia.com * Güney Kore ve Uzak Doğu Sinema & Kültür Sitesi    

Go Back   Sinemasia.com * Güney Kore ve Uzak Doğu Sinema & Kültür Sitesi > Sinema > Drama - Tv - Dizi

Seçenekler Stil
Alt 10-02-2010, 02:14   #1
syra
Yönetici.

syra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Karizma Gücü :
Karizma Puanı : 14982
syra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond reputesyra has a reputation beyond repute
Güney Kore Bayrağı Birth of a Rich Man [2010]

Yönetmen: Jin-seo Lee | Senaryo: Min-gi Choi
Bilinen İsimler: Birth of the Rich , Bujaui Tansaeng
Tür: Dram
Yayınlanacağı Kanal: KBS2

Yayınlancağı Tarih: 01.03.2010'dan / -

Alıntı:
Konu:Choi Seok Bong (Ji Hyun Woo) bir milyarderin oğlu olduğuna inanmaktadır. Tek sorun, babasının onun varlığından haberdar olmaması ve aynı zamanda onunda babasını tanımaması. Lüks bir otelde belboy olarak çalışarak nitelikli bir milyarder varisi olabilmek icin pratik yapmaktadır. Bütün bu çabalar öz babasıyla karşılaşacağı gün içindir.
Ancak bir gün Seok Bong'un doktoru yüzde 50 kurtulma şansı olan testis kanseri teşhisini koyar. Açıkca Seok Bong'un bu hastalıktan kurtulmak için yeterli parası yoktur. Bir milyarder varisinin parasızlık yüzünden ölmesi gerçekten çok tuhaf olur!
Seok Bong bütün ümidini Lee Shin Mi'ye bağlar. Lee Shin Mi (Lee Bo Young) Oh-Sung Oteller şirketinin varisi ve adı cıkmış bir cimridir.Artık Seok Bong'un kaderi ve tek umudu biolojik babasını bulmaktır.

Bo-young Lee
(Sin-me Lee )

Hyun-wu Ji
(Tae-bong Oh )

Gung-Min Nam
(Woon-seok Chu)

Si-young Lee
(Tae-hee Bu )

Haberi görünce acayip sevindim.
One Fine Daydeki müdür oynuyo
acayip sevimliydi dizide. hastaydım tipine , çıktığı gibin izlicemm
umarım başroldür

Lee Dong Wook hakkında merak ettiğiniz herşey için tıklayın:
Leedongwooktr

Konu syra tarafından (16-03-2010 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir..
syra isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2010, 02:18   #2
Sema
film noir

Sema - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Karizma Gücü :
Karizma Puanı : 11525
Sema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond reputeSema has a reputation beyond repute

Ee ben de çok severdim bu müdür amcayıSevindim habere
dizi yoksunlugu cekiyorum zaten
Sema isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2010, 00:24   #3
KaNeSHiRo

KaNeSHiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Karizma Gücü :
Karizma Puanı : 16937
KaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond repute

2010 Dizi konulari "up"...

Herkes gorsun...

Turgut Uyar

KaNeSHiRo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2010, 23:42   #4
KaNeSHiRo

KaNeSHiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Karizma Gücü :
Karizma Puanı : 16937
KaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond reputeKaNeSHiRo has a reputation beyond repute
Güney Kore Bayrağı Birth of a Rich Man [2010]

Diziyi indir
Tur:
Romatik

Episode: 16
Yayin Tarihi: 03.05.2010 -
Kanal: KBS2
Cast

Bo-young Lee
(Oh-seong Group heiress, Lee Sin-mi )
Hyun-wu Ji
(Oh-seong Hotel bellboy, Choi Seok-bong )
Gung-Min Nam
(Fronteir's heir, Choo Woon-seok )
Si-young Lee
(Bu-ho Group heiress, Boo Tae-hee )
Ji-ru Sung
(Loser with card debt, Woo Byeong-do )

Konu
Choi Seok Bong (Ji Hyun Woo) bir milyarderin oğlu olduğuna inanmaktadır. Tek sorun, babasının onun varlığından haberdar olmaması ve aynı zamanda onunda babasını tanımaması. Lüks bir otelde belboy olarak çalışarak nitelikl bir milyarder varisi olabilmek icin pratik yapmaktadır. Bütün bu çabalar öz babasıyla karşılaşacağı gün içindir.
Ancak bir gün Seok Bong'un doktoru yüzde 50 kurtulma şansı olan testis kanseri teşhisini koyar. Açıkca Seok Bong'un bu hastalıktan kurtulmak için yeterli parası yoktur. Bir milyarder varisinin parasızlık yüzünden ölmesi gerçekten çok tuhaf olur!
Seok Bong bütün ümidini Lee Shin Mi'ye bağlar. Lee Shin Mi (Lee Bo Young) Oh-Sung Oteller şirketinin varisi ve adı cıkmış bir cimridir.Artık Seok Bong'un kaderi ve tek umudu biolojik babasını bulmaktır.

Turgut Uyar

KaNeSHiRo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2010, 09:23   #5
ssessiss
Misafir

harika bir dizi inanın yok böle heyecan,entrika,sırlar Ji Hyun Woo babası kim,öldümü yaşıyormu nie herkes birbirnden bişler saklıo meraktan çatırdadım bide Boo Tae-hee var bu kız çok tatlı ve çok saf ya beni gülmekten öldüreyazdı çok güzel bi dizi

yalnız 16bölümden fazla çünkü ben 17.bölümdeym daha bitmedii devamını bekliorum
Alt 20-08-2010, 22:52   #6
Shin
Misafir

Bende altyazının bitmesini bekliyorum dizi 20 bölüm
kesin izleyeceğim kaç aydır bekliyorum bitsin diye ama hala
2 bölüm var biraz daha beklemek en iyisi
Alt 21-08-2010, 15:17   #7
ssessiss
Misafir

Alıntı:
Shin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende altyazının bitmesini bekliyorum dizi 20 bölüm
kesin izleyeceğim kaç aydır bekliyorum bitsin diye ama hala
2 bölüm var biraz daha beklemek en iyisi
çok heyecanlanıom nasıl olcak ne olcak bian önce izliyibilsek
Alt 17-09-2010, 17:22   #8
ssessiss
Misafir

Oh çok şükür izledim, bitirdim.Başroldeki kız ve erkek oyuncuyu gözüm tutmadı ama Lee Si Young'un oynadığı Boo Tae Hee karakterine bayıldım. çok tatlı,espiriliydi, Babası ile muhabbetleride çok komikti Baştan sona onun sahnelerini br de sırların açığa çıkmasını bekledim Beklediime değdi Tavsiye ediyorum

Etiketler
2010 drama, birth of a rich man, gung-min nam

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Üye ve 1 Tanrı Misafiri)

Seçenekler
Stil